شناسه : 5531
شنبه, 02/25/1395 - 09:16
نویسنده : webmaster

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد و محلات: ناحیه سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران در راستای منویات فرمانده کل قوا، با تاکید و دستور سردار علی نصیری، فرمانده این سپاه پر افتخار؛ تاکیدات معظم‌له را محور اصلی فعالیت‌های قرارگاه جهاد اقتصادی استان تهران دانست و اقدام و عمل جدی در راستای اقتصاد مقاومتی را در دستور کار خود قرار داد.

سردار علی نصیری، فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران در نشست تخصصی قرارگاه جهاد اقتصادی سازمان بسیج سازندگی استان تهران با اشاره به نامگذاری سال 95 از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» مقاومت را برگرفته از فرهنگ جهاد دانست و گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی افراد جهادی را می‌طلبد.

وی با بیان این‌که هر ساله با رهنمودهای امام خامنه‌ای و همت دلسوزان نظام اقدامات ارزشمندی در راستای تحقق شعار سال صورت می‌پذیرد، بیان داشت: در سال جاری نیز باید با تمام توان طوری اقدام کنیم که در جمع‌بندی سال شاهد اقدامات ارزشمند در راستای اقتصاد مقاومتی باشیم.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران با تاکید بر عدم غفلت در راستای تحقق شعار «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» عنوان کرد: امسال تکلیف سنگینی داریم که یک واجبی را برای ما ایجاد کرده است و باید در سال جاری اقدام و عمل جدی در حوزه اقتصاد مقاومتی را در دستور کار خود قرار دهیم.

وی با اشاره به رسالت اقشار مختلف جامعه در راستای تبیین اقتصاد مقاومتی گفت: همه آحاد مردم در تحقق شعار سال تاثیرگذار هستند و امید است بر خنثی سازی توطئه‌های دشمنان اسلام و انقلاب علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی با تمام توان به میدان بیایند.

سردار نصیری با اشاره به نقش اصحاب رسانه در تبیین ابعاد مختلف اقتصاد مقاومتی بر تقویت قرارگاه اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و افزود: همه مسئولان و مدیران کشور باید با همت جهادی اقداماتی شایسته‌ای را در راستای اقتصاد مقاومتی داشته باشند، اقداماتی که سبب شود مردم آثار و برکات اقتصادی مقاومتی را به وضوح لمس کنند.

انتهای پیام / گ

 

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید